Prochem

V našem prodejním a výcvikovém centru naleznete nejen extraktory, ale také vše potřebné pro profesionální čištění koberců a čalounění.

 

PROCHEM Professional – systém čištění koberců

 

„Dopřejte kobercům odbornou péči nejvyšší kvality“

 

PROCHEM Professional – systém čištění čalounění

 

„Každá sedací souprava má svůj příběh a my si uvědomujeme, že majiteli na té jeho opravdu záleží“ 

 

 

PROCHEM Professional  –  cesta profesionálů

 

Základní body systému Prochem Professional

 

1. Jeden z velmi důležitých bodů pro úspěšnost podnikání v oboru čištění koberců a čalounění jsou odborné znalosti v této oblasti!

 

Systém pro profesionální čištění koberců a čalounění Prochem Professional poskytuje kompletní potřebné znalosti, které zahrnují nejen informace o moderních postupech a metodách čištění a o čisticích prostředcích, ale je také zaměřen na získávání znalostí z oblasti čištěných materiálů.

 

Tato část je pro každého důležitým tématem, protože jen ten kdo bezpečně rozpozná druh materiálu ze kterého je čalounění nebo koberec vyroben, zná reakce různých materiálů na vodu a čisticí prostředky a respektuje jejich pH, může být u zákazníka považován za skutečného odborníka, který poskytne opravdu tu nejlepší péči jeho čištěnému koberci či sedací soupravě.

 

 2 .  Díky znalostem a využívání současných světových trendů a postupů poskytuje čistící systém Prochem Professional informace o nejmodernějších metodách pro čištění koberců a čalounění

 

 

Absorpce nečistot

Suché čištění koberců

Krystalizace nečistot

Čištění s nízkou vlhkostí 

Enkapsulace nečistot

Čištění s nízkou vlhkostí

Nízkonákladové čištění

Čištění s nízkou vlhkostí

Extrakce nečistot

Čištění mokrou cestou

Metody pro silné zašpinění

 Hloubkové extrakční kombinované čištění

Ruční čištění 

Bílé třásně, sokly, schody a kobercové předložky

 

 

 

 3. Další metody se věnují speciálním operacím a alternativním čistícím metodám jako jsou: 

 

Řízené odstranění zápachu z koberců a čalounění

Dezodorizace koberců a čalounění

Salinizace koberců a čalounění 

Antistatická úprava koberců a čalounění

Impregnace koberců a čalounění

 

4. Dalším zásadním bodem důležitým pro dokonalé profesionální vyčištění koberců a čalounění jsou profesionální čisticí prostředky na koberce a čalounění.

 

Systém profesionálního čištění koberců a čalounění Prochem Professional  je založen na vlastním vývoji a výrobě čisticích prostředků na koberce a čalounění a díky této specializaci a 40leté tradici se Prochem stal celosvětově uznávaným a vyhledávaným výrobcem, který spojuje mnohaleté zkušenosti s moderním a inovátorským přístupem.

 

 

Systém Prochem Professional  poskytuje veškeré informace pro získání znalostí o jednotlivých druzích čisticích prostředků na koberce a čalounění a jejich přesnému zaměření na jednotlivé druhy nečistot a používaných materiálů. Tyto informace pak usnadňují volbu čisticího prostředku tak, aby bylo odstranění nečistot skutečně účinné a rychlé, bez zbytečného riskování poničení nebo promáčení čištěného materiálu.

 

 V neposlední řadě vytváří čisticí prostředky na koberce a čalounění spolu se systémem Prochem Professional  prestižní prostředí britského čistícího systému a umožňuje tak vytvořit nebo zvýšit image jeho uživatelů což je jeden z kroků vedoucí k získání dobrého jména u zákazníka. 

 

 5.  Předposledním bodem jsou  extraktory -  stroje na čištění koberců a čalounění

 

Extraktory na čištění koberců a čalounění firmy Prochem vynikají vysokou kvalitou zpracování, použitých materiálů a komponentů a to nejen u strojů, ale také u příslušenství. Jako celek pak působí uživatelsky přívětivým dojmem, což se potvrzuje i v praktickém používání, kdy nejvíce vynikne kvalita a dokonalá propracovanost jednotlivých částí.

 

Extraktory na koberce a čalounění Prochem tak právem patří ke světové špičce. 

 

6. Poslední bod Systému Prochem Professional je zaměřený na odborný růst v oblasti strategie nabídky služeb čištění koberců a čalounění

 

Pokročilým uživatelům poskytuje systém Prochem Professional důležité informace z oblasti marketingu jako je tvorba cen, prezentace firmy, příprava nabídek na čištění koberců a čalounění a řešení poptávek od zákazníků, dále prostředky pro dosažení zisku nebo tvorba vlastní profesionální značky 

 

 

Možnosti pro získání dalších informací o systému čištění koberců a čalounění Prochem Professoinal jsou následující:

 

·       můžete nás navštívit v našem prodejním a výcvikovém centru Prochem Professional

·       přihlásit se na bezplatný seminář o čistícím systému Prochem Professional

·       přihlásit se na školení Systému Prochem Professional .

·       zakoupit si  knihu Manuál pro profesionální čištění koberců.